Sadakatsiz çarpık ilişkileriyle yine sosyal medyada gündem oldu

Çarşamba gününün fenomen dizilerinden Sadakatsiz, çarpık bağlantı örgüsüyle toplumsal medyada reaksiyon çekmeye devam ediyor. İşte ayrıntılar.

Kanal D ekranlarında izleyiciyle buluşan Sadakatsiz yeni kısmıyla bir sefer daha reaksiyon çekti. Çarşamba günlerine damga vuran ve reyting sıralamasında açık orta dorukta yer alan dizi içerdiği çarpık bağlantı örgüsüyle birinci etapta oldukça reaksiyon çekmişti.

Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolü paylaştığı dizi Caner Cindoruk’un hayat verdiği Volkan karakterinin, Cansu Dere’nin canlandırdığı Asya karakterini aldatmasıyla başlamıştı. Üstelik burada o denli bu türlü bir aldatmadan bahsetmiyoruz. Volkan karakteri kendisinden yaşça çok küçük olan eski Tekirdağ Belediye Başkanı Haluk Güçlü’nün kızı Derin Güçlü ile yasak bir aşk yaşamıştı. Zati bu olaylar dizideki çarpık münasebetlerin fitilini ateşledi.

Bu olayın çabucak ardından Asya, Volkan’ın kendisini aldattığını daha net bir halde ispat edebilmek için Volkan’ın en yakın arkadaşı Mert ile yattı. Bu ortada Mert’in eşi Bahar bunu öğrendi ve Asya’ya karşı cephe aldı.

Fakat Asya olayları anlatıp bunun yalnızca bir plan uğruna yaşanmış bağdan ibaret olduğunu anlatınca Bahar, Asya’yı affetti. Lakin kocasını affetmedi ve boşadı. Bu ortada Volkan, Derin ile evlendi ve ondan da bir kız çocuğu oldu.

Fakat olaylar burada bitmedi. Volkan tekrardan Asya’nın peşine düştü ve bu sefer Derin’i Asya ile aldatmaya başladı. Ama Asya, Volkan’a bu sefer karşılık vermedi. Tüm bu olaylar yaşanırken ne olsa beğenirsiniz?

Başa dön tuşu