Şaka maka Beyonce da TikTok’a katıldı!

TikTok son vakitlerin en süratli çıkış yapan sosyal medya uygulamalarından biri. Bununla birlikte kelam konusu platformu kullanan gençlerin sayısı, Instagram ve bilhassa de Facebook’a nazaran bir oldukça fazla olunca, toplumsal medya kullanıcıları ortasında TikTok’un çocuk yeri olduğu tarafında bir algı gelişmişti.

Bununla birlikte son vakitlerde bu platformu kullanmaya başlayan ünlü isimlerin sayısında çarpıcı bir artış olunca, kelam konusu intiba da ister istemez değişmeye başlamak zorunda kaldı.

Şaka maka Beyonce da TikTok’a katıldı!

TikTok’a kayıt olan en son kişi dünyanın en büyük starlarından biri olan Beyonce oldu. Yakın vakitte yedinci stüdyo albümünü satışa sunacak olan Beyonce, bu atılımıyla hayran kitlesini arttırmayı ve satış sayılarını üst çekmeyi hedefliyor. Şayet “koskoca Beyonce, TikTok’tan medet mi umacak” diye düşünüyorsanız şimdi bu platformun gücünü tam olarak kavrayamamışsınız demektir.

Beyonce, şimdi TikTok’a kayıt olalı yalnızca birkaç gün olmasına karşın, daha şimdiden 3,5 milyon kullanıcıya ulaştı. 40 yaşındaki sanatkarın Instagram’da 268 milyon, Facebook’ta 56 milyon, YouTube’da 24,8 milyon ve Twitter’da ise 15,6 milyon takipçisinin olduğu düşünüldüğünde, TikTok’ta da şimdi gidecek çok yolunun olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Bakalım dünya genelindeki ünlü isimlerin birer birer TikTok’a kaymaya başladığı şu günlerde, ülkemizdeki ünlü isimlerden nasıl bir reaksiyon gelecek.

Başa dön tuşu