Trump’tan Elon Musk için olay sözler: Ona diz çök ve yalvar diyebilirdim!

Eski ABD Lideri Donald Trump ve Tesla CEO’su Elon Musk ortasındaki tansiyon düşmek bilmiyor. Bundan bir müddet evvel Trump 2016 yılındaki seçimde Elon Musk’ın kendisi için oy kullandığını tez etmişti. Elon Musk ise bu türlü bir şey yok diyerek Trump’ı bir bakıma ofsayta düşürdü. Lakin polemikleri ziyadesiyle seven eski lider, mevzuyu öbür bir düzeye taşıdı. Kendi toplumsal medya uygulaması olan Truth Social üzerinden bir paylaşımda bulunan Trump, enteresan tabirler kullandı.

Trump’tan Elon Musk için olay kelamlar: Ona diz çök ve yalvar diyebilirdim!

Truht Social vasıtasıyla Elon Musk’ın lider olduğu periyotta Beyaz Saray ziyaretine ait bir fotoğrafı paylaşan Trump, bu paylaşımın üzerine zehir zemberek kelamlar yazdı. Trump, “Elon Musk kaza yapan şoförsüz elektrikli araçları olsun, hiçbir yere gidemeyen roketleri olsun, Beyaz Saray’a gelip bunlar için benden yardım istediğinde ve ne kadar büyük bir Trump hayranı olduğunu söylediğinde, ona ‘Diz çök ve yalvar’ diyebilirdim ve o da bunu yapardı.” tabirlerini kullandı.

Elon Musk ise Trump’a Twitter’dan karşılık verdi. Ünlü iş insanı, Trump’tan nefret etmediğini fakat eski liderin artık şapkasını asması gerektiğini yazdı. Buna rağmen Donald Trump ise sıradaki başkanlık seçiminde aday olacağını duyurdu. Aslında sık sık mitinglerde görülen eski liderin yeni seçimde aday olması ABD basını tarafından da bekleniyordu.

Başa dön tuşu