Yok artık: Tükürüğünü satarak yüzbinlerce lira kazandı!

OnlyFans, daha çok erotik fotoğraf ve görüntülerin paylaşıldığı bir platform olarak biliniyor. Kıymetli olan nokta ise bir profilin paylaşımlarını görmek için, o profile üye olmanız gerektiği. İşte bundan sebep pek çok kişi, kelam konusu platforma katılarak bu yolla para kazanmanın peşine düştü. Bilhassa pandemi devrinde moda olan OnlyFans, tabir yerindeyse kendi modellerini yarattı.

Yok artık: Tükürüğünü satarak yüzbinlerce lira kazandı!

Bu platformda paylaşım yapan fenomenlerden birisi de Victoria Lit isimli model. Birbirinden seksi fotoğraf ve görüntülerini takipçileriyle paylaşan Lit, birebir vakitte gelen birbirinden enteresan isteklere de hayır demiyor. Lit en enteresan isteğin ise tükürüğünü satın almak isteyen bir kullanıcıdan geldiğini itiraf etti. Buna nazaran 25 yaşındaki model, tükürüğünü bir takipçisine satarak 5 bin sterlini yani yaklaşık 105 bin TL’yi cebine koydu.

Victoria Lit hususla ilgili ise şu tabirleri kullanmış: “Tükürüğümü satmam için 5 bin sterlin teklif etti. Hayır diyemedim. Diğer bir vakit ise spor salonunda terlemiş imajımın fotoğrafını istedi. Diğer bir abonem ise üzerime süt döktüğüm anların görüntüsünü dilek etti. Hiçbirini unutmayacağım. Hepsine minnettarım.” Aylık ortalama 20 bin dolar geliri olduğunu da tabir eden genç bayan, bu işe uzun mühlet devam edebileceğini de kelamlarına ekliyor.

Başa dön tuşu